
від 18 396 ₴
Чи існують конкуренти у тандему якісного ліжка та сучасного ортопедичного матраца? Так, це система для сну — актуальне та практичне рішення для цінителів надійності, комфорту та стилю. Виріб є повністю готовим комплектом, що забезпечує здоровий сон і відпочинок.
Спальна система складається з наступних елементів:
У комплектації використовують ортопедичні матраци та основи, які забезпечують правильну підтримку тіла під час сну. Таким чином, віддаючи перевагу спальній системі, ви отримуєте якісне, безпечне, довговічне та зручне місце для відпочинку всієї родини!
Топер:
Матрац:
Ліжко з підйомним механізмом
Підйомний механізм: в наявності
Короб для зберігання білизни: в наявності
Навантаження на ліжко: до 240 кг
Розмір спального місця: 90х200 см, 140х200 см, 160х200 см, 180х200 см
Відстань між лагами: 6 см
Висота опор: 15 см
Висота царги: 20 см
Габаритна висота: 118 см
Габаритна ширина: +2 см до спального місця
Габаритна довжина: 210 см
Рекомендації щодо догляду:
Догляд за меблями варто починати з першого дня покупки і не відкладати на той час, коли меблі втратить привабливий вигляд.
Гарантія: 18 місяців
Виробник: ТМ ЕММ (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність підіймального механізму | Немає |
| Тканина меблева | Cloud 03/ 60/ 71/ 91 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 118 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Виголів'я | Так |