
від 12 879 ₴
Виріб є повністю готовим комплектом, що забезпечує здоровий сон і відпочинок. Спальна система складається з наступних елементів:
У комплектації використовують ортопедичні матраци та основи, які забезпечують правильну підтримку тіла під час сну. Таким чином, віддаючи перевагу спальній системі, ви отримуєте якісне, безпечне, довговічне та зручне місце для відпочинку всієї родини!
Топер
Матрац:
Ліжко:
Навантаження на ліжко: до 240 кг
Розмір спального місця: 90х200 см, 140х200 см, 160х200 см, 180х200 см
Відстань між лагами: 6 см
Висота опор: 15 см
Висота царги: 20 см
Габаритна висота: 118 см
Габаритна ширина: 90, 140, 160, 180 см
Габаритна довжина: 209 см
Рекомендації щодо догляду:
Догляд за меблями варто починати з першого дня покупки і не відкладати на той час, коли меблі втратить привабливий вигляд.
Гарантія: 18 місяців
Виробник: ТМ ЕММ (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Тканина меблева | Soro 13/ 90/ 93/ 97 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 118 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |