
від 36 368 ₴
Чи існують конкуренти у тандему якісного ліжка та сучасного ортопедичного матраца? Так, це система для сну — актуальне та практичне рішення для цінителів надійності, комфорту та стилю. Виріб є повністю готовим комплектом, що забезпечує здоровий сон і відпочинок.
Спальна система складається з наступних елементів:
У комплектації використовують ортопедичні матраци та основи, які забезпечують правильну підтримку тіла під час сну. Таким чином, віддаючи перевагу спальній системі, ви отримуєте якісне, безпечне, довговічне та зручне місце для відпочинку всієї родини!
Топер
Матрац:
Ліжко з підйомним механізмом
Підйомний механізм: в наявності
Короб для зберігання білизни: в наявності
Навантаження на ліжко: до 240 кг
Розмір спального місця: 160х200 см, 180х200 см
Відстань між лагами: 6 см
Висота опор: 10 см
Висота царги: 30 см
Габаритна висота: 132 см
Габаритна ширина: + 18 см до спального місця
Габаритна довжина: 214 см
Рекомендації щодо догляду:
Догляд за меблями варто починати з першого дня покупки і не відкладати на той час, коли меблі втратить привабливий вигляд.
Гарантія: 18 місяців
Виробник: ТМ ЕММ (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Тканина меблева | Soro 13/ 90/ 93/ 97 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 209 см |
| Ширина ліжка | 180 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 118 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |