


400 ₴
Дзеркало Фея 70х46 см з акрилу — універсальний декор у будь-якому стилі
Опис:
Створіть унікальний інтер'єр у дитячій кімнаті! Модульні дзеркала дають змогу експериментувати з формами, викладати візерунки та підлаштовувати декор під будь-який стиль. Легкі, небиткі та стильні — вони підійдуть для будь-якого приміщення: від спальні до кухні чи дитячої!
Переваги:
Фантазійний дизайн
Можна компонувати як завгодно
Простий і швидкий монтаж
Безпечні та легкі — ідеально для дому з дітьми
Візуально розширюють простір
Характеристики:
Материал: Акрил
Колір: Дзеркальне покриття
Розміри: 70х46см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | Акрил |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 1200 мм |