








995 ₴
Ортопедична подушка NeckWave IDEIA 60х40х11/9 см — анатомічна подушка з ефектом пам’яті, з м’якою наволочкою та сумкою для транспортування
Комфортна підтримка шиї для повноцінного відпочинку
Подушка NeckWave IDEIA — це ідеальний вибір для тих, хто хоче забути про біль у шиї та плечах. Завдяки хвилеподібній анатомічній формі та наповнювачу з ефектом пам`яті, подушка підтримує природні вигини тіла та розслабляє м’язи. Підходить для сну на боці, спині та животі.
Основні переваги:
Важливо:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Memory Foam, Формований пінополіуретан, Меморіформ |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Анатомічна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 11 см |
| Вага | 1245 г |